CS-BRD55P-K9 Cisco Webex Board Pro 55 Collaboration Device, GPL (New)
Write a Review
Ask Questions
  • SKU: CS-BRD55P-K9
  • UPC: 889728333979
  • MPN: CS-BRD55P-K9
  • Condition: New
  • Availability: Stock Available | Please Request A Quote For Large Quantities
In Stock & Ready To Ship!
Current Stock:Only left:
Description
Condition: NEW
Device Type Video conferencing device
VoIP Protocols H.323, SIP, H.235
Codec H.263, H.265, H.239, H.264 AVC, G.711, G.722, G.729, G.722.1, AAC-LD, Opus
Dimensions (WxDxH) 50.3 in x 3.1 in x 33.7 in
Weight 88.18 lbs
Display 55" IPS / 3840 x 2160